piątek, 24 sierpnia 2012

Laguna Smaku.

Pobyt nad Bałtykiem to również , a może przede wszystkim ryby i niezliczone ilości smażalni, restauracji i barów , gdzie jest podawana. Wbrew pozorom nie łatwo jednak trafić na na prawdę dobrze przyrządzoną rybkę , dlatego chodziliśmy codziennie gdzie indziej w poszukiwaniu idealnego miejsca . Udało się - co prawda pod koniec pobytu , ale lepiej późno ....Laguna Smaku to restauracja położona zaraz przy wejściu na Molo , która sprawia wrażenie bardzo ekskluzywnego i drogiego miejsca . Ku naszemu zdziwieniu ceny okazały się być identyczne jak w przypadku innych , znacznie "gorzej" wyglądających miejsc , a podana ryba to rzeczywiście - laguna smaku.

Ryba którą było czuć rybą - jeśli wiecie co mam na myśli ! Bardzo delikatna i smaczna , bez tony panierki , bez ości ( !!! ) bez zbędnych przypraw które zdecydowanie psują smak samej ryby - po prostu pyszna !!!

10 punktów za rybę !


W restauracji najważniejsze jest jedzenie , ale równie ważny jest klimat i wystrój :Prosto , klasycznie , spokojne, kojące kolory , brak zbędnych i zakurzonych ( !!! ) bibelotów !

Idealnie jak dla mnie
dlatego
wnętrze - 10 punktów !!!


Cóż nam po fajnym wnętrzu i jedzeniu jak miejsce kijowe  - dlatego Laguna Smaku jest w ścisłym centrum a widoki z okna ... sami oceńcie :
A dla tych którzy lubią posiłki na świeżym powietrzu, bez tysiąca wścibskich turystów, którzy bez krzty zażenowania zaglądają do talerza, Laguna Smaku ma przygotowane balkony :Wystarczająco dobre miejscówki ???

Jak dla mnie - miejsce i położenie : 10 punktów!


No i oczywiście obsługa - tu miła , choć nie bardzo znająca się na rybach ( pozdrawiam : ) , ale nadrabiają dobrą miną i humorem : ) A to dziś rzadkość !


Deser to była tylko kolejna miła niespodzianka ! Pomimo że nie przepadam za słodyczami , czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach potrafiłby oprzeć się czemuś takiemu???

Poza tym obiecałam to Beatce : )
Voilà Siostra !Tak więc - jeśli kiedykolwiek będziecie w Sopocie - nie popełniajcie moich błędów i od razu skosztujcie dobrej ryby , w dobrej restauracji , w doskonałej okolicy, za na prawdę dobrą cenę .Ja polecam !!!P.S. Nie ,nie -  nic nie dostałam za darmo tylko po to , aby powstał ten post - to chyba jeszcze nie ten etap : ))


Do miłego !!!