wtorek, 19 lutego 2013

Blog.Witajcie !


Dzisiaj chciałam Wam przedstawić drugą część zabawy w pytania i odpowiedzi. Tym razem wszystko kręciło się wokoło tematu "Blog" . Zapraszam .


Jak się zaczęło Twoje prowadzenie bloga ? To była bardzo świadoma decyzja, którą podejmowałam około roku, tzn. najpierw założyłam bloga, a dopiero kilka miesięcy potem, pojawił się pierwszy post. Ludzie którzy mnie znają doskonale wiedzą, że od zawsze bawią mnie „przebieranki”, dlatego mój blog nikogo nie zdziwił. Jest to naturalny efekt moich zainteresowań.

Jaki jest cel Twojego bloga ? Nie ma jakiegoś super celu czy przesłania. Nie aspiruję do bloga roku czy reklamy na "głównej", bo to zobowiązuje, a ja mam sporo innych i dużo ważniejszych zobowiązań na co dzień.  Staram się jedynie pokazać najlepiej jak potrafię to, co mi w szafie gra : ) Podążanie za nowościami modowymi na Fashion TV, odwiedzanie pokazów mody i  prowadzenie Fan Page pozostawiam młodym, pięknym i bogatym blogerkom. To nie dla mnie - ja już to przerabiałam 10 lat temu : ) Teraz moda i nowości maja służyć mnie i moim potrzebom, mają sprostać mojej figurze i oczekiwaniom- nie odwrotnie. Mój blog jest adresowany dla wszystkich tych, którzy myślą i czują podobnie.

Dlaczego taka nazwa ? Simple chill – tak nazwałabym mój styl – simple – bo dążę cały czas do prostoty , a chill bo tak właśnie traktuję modę i bloga -  z lekkim przymrużeniem oka : )

Co w prowadzeniu bloga podoba Ci się najbardziej ? Satysfakcja gdy słyszę „ jest ok, wioski nie ma” : )

Co w prowadzeniu bloga jest najgorsze ? Nic. Prowadzenie bloga ma sprawiać mi przyjemność – jeśli przestanie – przestanę go prowadzić ! Simple: )

Skąd czerpiesz inspirację ? Ze wszystkiego : ) Czasem jest to przypadkowo spotkana osoba na ulicy, czasem zdjęcie w gazecie , czasem stylizacja innej blogerki, a czasem po prostu widzę jakąś rzecz i od razu wiem, do czego będzie pasować.

Ile czasu poświęcasz na prowadzenie bloga ? Zbyt mało : ) Zdjęcia robię tylko w weekendy i to nie zawsze, ale cóż – są rzeczy ważne i ważniejsze.

Co się zmieniło, odkąd prowadzisz bloga ? Zupełnie nic , jedyna różnica to taka, że mam teraz sporo zdjęć : ) i koleżanki częściej dzwonią  z pytaniami – „pożycz sukienki, tej z wtorku” : )

Czy kupiłaś coś kiedyś tylko i wyłącznie po to, aby pokazać na blogu? Nigdy -  bez przesady! Ale muszę przyznać, że odkąd prowadzę bloga, zauważyłam że mam bardzo mało biżuterii : )i  nadrabiam te zaległości sukcesywnie : )

Ile „kosztuje” Cię blog ? Hahahaha, nie mniej , nie więcej niż gdy bloga nie było : ) Pewnie chodzi o ubrania, więc kupuję je z taką samą częstotliwością, jak dotychczas.

Jak często odwiedzasz blogi innych ? Na bieżąco : )

Czego zazdrościsz innym blogerkom ? Zdecydowanie czasu !!!! - który mogą poświęcić na prowadzenie własnych blogów !  Tak wiele moich pomysłów nie ukazało się na blogu tylko dlatego, że nie miałam na to czasu : (

Co najbardziej Ci się nie podoba na innych blogach ? Brak odrobiny estetycznego wyczucia , czyli np. zdjęcie „ z ręki” młodej i półnagiej niuni z sexi dziubkiem i …. włoskim Vogue- iem na kolanach !!! Litości !!!!  Nie każdy czytelnik jest również  zainteresowany, ile widać spod mokrej koszulki lub jak leżą twoje nowe stringi. Zgroza !

Twój ulubiony blog ? Jest sporo blogów , które odwiedzam systematycznie , każdy jednak z różnych powodów. Jest jednak jeden , który , pomimo tysiąca różnic i sprzeczności z moim blogiem , jest mi szczególnie bliski – Adriana Andrea Style - Nie ma drugiej takiej : )))

Twoje blogowe marzenie ?  Wytrwać : )

Pozdrawiam Was i do następnego .